Account Executive/Key Account Executive 109 odsłon1 aplikacja

Więcej Informacji

Mobile Ad Network – jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych zarówno w kanale online jak i offline.

Nasze marki to:

Digital Expert – www.digitalexpert.pl

OOH Network – www.oohnetwork.pl

Video Network – www.videonetwork.pl

W związku z naszym rozwojem powiększamy nasz zespół, dlatego zachęcamy Cię, abyś podjął wyzwanie i dołączył do nas jako: Account Executive/Key Account Executive

Miejsce pracy: Warszawa – Wilanów

Opis stanowiska:

  • obsługa obecnych klientów;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • obsługa zapytań ofertowych;
  • kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni z klientami;
  • sporządzanie ofert oraz analiza potrzeb biznesowych klientów;
  • nadzór nad prawidłową realizacją usług dla klientów;
  • udział w spotkaniach ofertowych;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy;
  • monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży kampanii reklamowych w internecie;
  • łatwość nawiązywania kontaktu oraz umiejętność budowania trwałych i profesjonalnych relacji z klientem;
  • potrafisz negocjować najkorzystniejsze warunki współpracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • świadomość biznesowa i sprzedażowa;
  • nastawienie na realizację celów;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w młodym zespole.

Zapraszamy do wysłania CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577