Doradca Biznesowy PLAY 95 odsłon

Oferta nieaktualna

Więcej Informacji

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Biznesowego naszej Firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego Play.

Miejsce pracy: woj. Dolnośląskie / Opolskie / Śląskie / Małopolskie / Lubelskie

Szukamy Ciebie jeśli:
– Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?
– Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
– Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?
– Masz prawo jazdy kat B i samochód?
– Prowadzisz własną działalność Gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia.

Co oferujemy?
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedaży
– Pakiet szkoleń rozwojowych
– Premię uzależnioną od wyników
– Program motywacyjny
– Spotkania integracyjne
– Konkursy z nagrodami

Twoje zadania:
– Osiąganie i raportowanie wyznaczonych wyników sprzedażowych
– Dbałość o jakość standardu obsługi klienta
– Kontrola realizacji planów i wskaźników jakościowych
– Raportowanie wizyt, audytów i innych działań wymaganych przez centralę

Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Ta oferta pracy wygasła!
Pokazuje 1–0 z 0 ofert

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577