Doradca biznesowy sieci PLAY 86 odsłon

Ta oferta pracy w sprzedaży wygasła

Oferta pracy

Oferta dla HANDLOWCÓW, SPECJALISTÓW SPRZEDAŻY, PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Firma Lions Consulting od 5 lat z sukcesem działa w branży telekomunikacyjnej. Dzięki współpracy z nami możesz uzyskać autoryzację P4 i będziesz pracowała jako autoryzowany konsultant biznesowy sieci PLAY.

Jeżeli masz dosyć pracy w stresie i pędzie, chcesz być uczciwie wynagradzany, pracować w zgranym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku, to jest to idealne miejsce dla ciebie.

To praca dla osób, które chcą same decydować kiedy i ile pracują oraz ile chcą zarobić.

To idealna propozycja dla osób przedsiębiorczych, które chcą łączyć stabilizację pracy etatowej z możliwością pracy na własny rachunek i uzyskiwania ponadprzeciętnych zarobków.

Zapewniamy pełne wsparcie od samego początku, w tym szkolenia wprowadzające, profesjonalne szkolenia handlowe, dostarczamy wszelkie narzędzia pracy oraz bazę klientów.
Więcej na www.przedstawicieleplay.pl

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:
– Nielimitowane wynagrodzenie zależne od efektów
– Wysokie stawki prowizyjne (jedne z najwyższych na rynku telekomunikacyjnym)
– Liczne konkursy i systemy motywacyjne
– Dostęp do bazy klientów
– Profesjonalne szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia dokształcające
– Stałą opiekę i pełne wsparcie naszego koordynatora
– Wsparcie zespołu doradców
– Biuro w centrum Krakowa
– Przyjazna atmosfera pracy
– Elastyczne godziny pracy
– Możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków:
– Profesjonalna obsługa obecnych klientów biznesowych Play
– Pozyskiwanie nowych klientów
– Ofertowanie i podpisywanie umów z nowymi i obecnymi klientami Operatora

Oczekujemy:
– Komunikatywności
– Doświadczenia w sprzedaży
– Dobrej organizacji czasu pracy i gotowości do pracy w terenie
– Samodzielności oraz dokładności
– Prawa jazdy kat. B
– Prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do założenia firmy

Jeżeli prowadzisz firmę, lub jesteś gotowy założyć działalność gospodarczą i rozliczać się z modelu B2B, uzyskując satysfakcję finansowej oraz możliwość samodzielnego zarządzania swoją pracą, kandyduj na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego Play Dla Firm.

Czekamy na Ciebie, dołącz do nas!

  • Ta oferta pracy wygasła!
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Pełny adres Kraków, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232