Doradca ds. Nieruchomości PODSTAWA+WYSOKA PROWIZJA 77 odsłon1 aplikacja

Więcej Informacji

INVESTOR Nieruchomości

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijającą się siecią biur nieruchomości w Polsce. Od 18 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy 36 oddziałów na terenie kraju.

Budujemy zespół pośredników nieruchomości, DOŁĄCZ DO NAS!

Szukamy osób, które mają już doświadczenie w tym zawodzie, jak również takich, które chcą podjąć nowe wyzwania zawodowe.

TWOJE ZADANIA:

  • telefoniczne pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert
  • spotkania z klientami oraz prezentacje nieruchomości
  • organizacja i koordynowanie procesu sprzedaży
  • analiza i monitorowanie rynku nieruchomości na terenie Poznania i okolic
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • realizacja celów sprzedażowych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientem
  • umiejętności sprzedażowe i handlowe
  • samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat B i własny samochód
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • podstawę + wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, aparat, system CRM itp.)
  • dostęp do bazy ofert z rynku pierwotnego i wtórnego
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie mentorsko-coachingowe
  • szkolenia rozwojowe
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w najbardziej dynamicznej branży

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: mateusz.majewski@investor.net.pl wraz z klauzulą:

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pokazuje 1–0 z 0 ofert

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577