Doradca ds. Sprzedaży samochodów używanych 178 odsłon

Ta oferta pracy w sprzedaży wygasła

Oferta pracy

Naszym Klientem jest Firma z branży motoryzacyjnej poszukująca Doradcy ds. sprzedaży samochodów używanych.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż samochodów używanych dla jednego z największych dealerów samochodowych w Polsce.

Oczekiwania:
• doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych,
• praktyczna wiedza motoryzacyjna,
• znajomość technik sprzedaży,
• biegła obsługa komputera w tym pakietu Office,
• umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,
• otwartość i sumienność,
• wykształcenie minimum średnie,
• prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagrodzenia,
• miłą atmosferę,
• pracę pełną wyzwań,
• niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres e-mail: rekrutacja@vista-hr.me w tytule maila prosimy o wpisanie stanowiska.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 690 925 277

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Vista HR siedzibą w Bytomiu do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

  • Ta oferta pracy wygasła!
Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 0
  • Lokalizacja śląskie
  • Pełny adres Kędzierzyńska 17, Bytom, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232