Doradca Klienta – Sprzedawca 46 odsłon

Więcej Informacji

Nasza oferta

  • Do wyboru: wysokość etatu – na umowę o pracę lub elastyczny czas pracy oraz forma

zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia za realizację celów sprzedażowych
  • Zniżki pracownicze na zakupy wewnątrz marki Miloo Home
  • Miła atmosfera pracy w zgranym, dynamicznym zespole
  • Praca w godzinach: 10-20 od poniedziałku do soboty (zmianowo)

Co zyskasz

  • Ciekawe doświadczenia zawodowe w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji

rynkowej

  • Zdobędziesz wiedzę w zakresie obsługi klienta w salonie z produktem premium
  • Rozwiniesz zawodowe umiejętności dzięki wewnętrznym szkoleniom

Twoje zadania

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbałość o ekspozycję i estetyczny wygląd salonu
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Realizacja planów sprzedaży

Czego oczekujemy od Ciebie

  • Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Wykształcenia min. średniego
  • Wysokiej kultury osobistej i dobrej prezencji
  • Samodzielności
  • Dyspozycyjności
  • Znajomości pakietu MS Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: marszalkowska@miloohome.pl

Pokazuje 1–0 z 0 ofert

Miloo Home

Miloo Home
(0)
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Slogan Miloo Home
  • Lokalizacja mazowieckie
  • Pełny adres Marszałkowska, Warszawa, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577