Doradca Klienta Zamożnego 238 odsłon

Stilnovisti to firma założona w 2006 roku, zajmująca się inwestycjami alternatywnymi w whisky oraz wino. Jest najstarszą firmą zajmującą się wine bankingiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Jednocześnie jest jedną z dwóch europejskich firm, które oferują swoim klientom inwestycje w beczki whisky.

W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta Zamożnego

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

– pozyskiwanie nowych klientów

– opieka nad przydzielonym portfelem klientów i troska o wzrost inwestycji klientów

– odpowiedzialność za obsługę i utrzymanie klientów firmy

– udział w targach, spotkaniach, konferencjach i szkoleniach

Nie wiesz nic o whisky i branży alkoholowej? Nie przejmuj się. Na starcie otrzymujesz pełen pakiet szkoleń z produktu, branży i schematu działania rynku

Oczekiwania:

– znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność identyfikacji potrzeb klienta

– entuzjazm w podejściu do powierzonych zadań

– odpowiedzialność i dyspozycyjność

– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

– umowę o pracę

– wewnętrzny program rozwoju

– bardzo dobre warunki zatrudnienia

– pracę z w firmie o bardzo wysokiej pozycji na rynku z prestiżowym produktem

– pracę w doświadczonym zespole

Jak zaaplikować?

– załącz CV w wiadomości na OLX

– wypełnij ankietę na: https://stilnovisti.pl/ankieta

Wypełniona ankieta jest warunkiem koniecznym do wzięcia kandydatury pod uwagę.

Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja wielkopolskie
  • Pełny adres Źródlana 4, Poznań, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232