Handlowiec – branża zoologiczna 123 odsłon

Oferta pracy

Handlowiec- branża zoologiczna.
Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnia część warmińsko-mazurskiego.
Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów oraz bieżąca obsługa aktualnych
• rozwój współpracy ze sklepami zoologicznymi, lecznicami weterynaryjnymi etc.
• pozyskiwanie informacji na temat rynków zoologicznych, monitorowanie branży pet food (trendy zakupowe, nowości)
• tworzenie ofert/kalkulacji handlowych , prezentacji dopasowanych do potrzeb Klienta
• udział w wystawach, targach , eventach
• budowanie i podtrzymywanie doskonałych relacji z Klientem
• sporządzanie zleconych analiz i raportów.
Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży ( np. sklep zoologiczny, lecznica weterynaryjna, firma związana z zoologią)
• wiedza z zakresu konstruowania ofert, kalkulacji etc.
• umiejętność budowania relacji biznesowych, wysoka kultura osobista
• wykształcenie min średnie (np. technik weterynarii, zootechnik)
• znajomość rynku zoologicznego będzie dodatkowym atutem
• gotowość do wyjazdów służbowych
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
• prawo jazdy kat. B- aktywne
Oferujemy
• stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę – pełny etat.
• narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków (samochód służbowy, telefon, laptop).
• atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie
• szkolenia produktowe, sprzedażowe
• możliwość rozwoju i awansu
• najwyższe standardy pracy
Pokazuje 1–0 z 0 ofert

Professional HR

Professional HR - Szukanie jest sztuką.
(0)
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Slogan Professional HR - Szukanie jest sztuką.
  • Lokalizacja kujawsko-pomorskie
  • Pełny adres Jagiellonska 36A/U3 85-097 Bydgoszcz

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232