KEY ACCOUNT EXECUTIVE 202 odsłon

Więcej Informacji

KEY ACCOUNT EXECUTIVE

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i są pewne swojego sukcesu, a także chcą mieć realny wpływ na budowanie i rozwój działań sprzedażowych.

Twoje zadania będą polegały na:

– aktywnym nawiązywaniu nowych relacji z klientami w obrębie całej Polski w segmencie B2B;

– zdalnym prezentowaniu i promowaniu usług;

– doprowadzeniu do spotkania biznesowego;

– raportowaniu wykonywanych działań;

– podtrzymywaniu długofalowych relacji z klientami.

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy cechują się:

– wykształceniem min. średnim;

– doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym i/lub w obsłudze Klienta (mile widziane);

– silnym nastawieniem na realizację wyników;

– orientacją na klienta i jego potrzeby;

– proaktywnością i samodzielnością;

– swobodną komunikacją i zdolnościami interpersonalnymi.

Pracodawca oferuje:

– przejrzyste warunki współpracy w oparciu o umowę zlecenie / własną działalność gospodarczą, a po przejściu okresu próbnego stałe zatrudnienie;

– wysokie wynagrodzenie prowizyjne;

– partnerską atmosferę;

– realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych tematów;

– szanse rozwoju zawodowego (awansu);

– profesjonalne wdrożenie i możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy;

– zdalną pracę.

Jeśli:
– lubisz mówić i umiesz mówić tak, żeby przedstawić klientom wszelkie korzyści ze współpracy z nami,

– masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (mile widziane doświadczenie w call center) oraz sprzedaży bezpośredniej (bezpośredni kontakt z klientem),

– lubisz szybką komunikację i szybkie działanie, atmosferę pro-aktywności i współpracy,

– wiesz co to znaczy “prosty język” i działanie B2B,

– jesteś pracowity i wiesz czym różni się lider od przywódcy 💪

to aplikuj do nas, a chętnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: w.bugajski@ibit.net.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja mazowieckie
  • Pełny adres ul. Malborska 3/111A, 03-286 Warszawa

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577