Key Account Manager 145 odsłon

Oferta pracy

Twoje główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B;
  • Rozwijanie relacji oraz dbanie o ich długoterminowość;
  • Tworzenie i realizację strategii rozwoju sprzedaży;
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo techniczne w zakresie proponowanych rozwiązań IT;
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy;
  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi sprzedażowej;
  • Pełne reprezentowanie firmy przed klientem oraz dbanie o jej pozytywny wizerunek;
  • Współpraca w zakresie rozwoju produktów z działem marketingu oraz działem oprogramowania i rozwoju urządzeń.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Co najmniej 3-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie handlowe w sektorze B2B;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientem;
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych;
  • Umiejętność zarządzania procesem sprzedaży dedykowanych dla biznesu usług;
  • Samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne i organizacyjne;
  • Samodyscyplina i duża motywacja w dążeniu do osiągnięcia celów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Miło nam będzie, jak dodatkowo posiadasz:

  • Doświadczenie handlowe w sprzedaży usług IT w sektorze B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży usług SAAS.
  • Znajomość branży Systemów Bezpieczeństwa (KD, SSWiN, CCTV, itd.);
  • Znajomość branży systemów ERP i Kadrowo-Płacowych;

W zamian chcemy Ci zaoferować:

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niespotykaną atmosferą pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawych projektach z zakresu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, jeżeli preferujesz B2B – też masz taką możliwość,
  • Szeroki pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej, platformę kafeteryjną Worksmile, naukę języka angielskiego w miejscu pracy, znakomitą kawę, dobrze wyposażoną kuchnię itp.
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy oraz częściowej pracy zdalnej,
  • Zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym,
  • Zgrany zespół, który posiada wysokie kompetencje i doświadczenie i chętnie się nim dzieli,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych – masz wpływ na to z jakiego obszaru chcesz poszerzać swoją wiedzę,
  • Parking pod biurem.
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja małopolskie
  • Pełny adres Łagiewnicka 54, Kraków, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232