Koordynator ds. realizacji zamówień ze znajomością języka czeskiego 14 odsłon

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Koordynator ds. realizacji zamówień ze znajomością języka czeskiego

Miejsce pracy: Trzebinia
Nr ref.: KRZ/09/2019/KRK

Zadania:

  • obsługa klientów
  • koordynacja procesów zamówienia – logistyka (transport – dostawa)
  • fakturowanie/ wycena
  • ścisła współpraca pomiędzy Sales Managerem, klientem i działem produkcji

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale obsług klienta
  • znajomość języka angielskiego i czeskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym nawiązywanie relacji biznesowych
  • znajomość języka rumuńskiego mile widziana
  • umiejętność fakturowania
  • znajomość mechanizmów sprzedaży
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole i koordynowania działań
  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • opieka medyczna
  • karta multisport
  • możliwość długofalowej współpracy

Oferta dotyczy pracy stałej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk “APLIKUJ NA STANOWISKO”.

Adecco Poland

Sprawdź czy pasujesz
(0)

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577