Koordynator ds. Sprzedaży 525 odsłon1 aplikacja

Oferta pracy

HELIO S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej sytuacji rynkowej i finansowej. Czołowa pozycja na krajowym rynku bakalii, transparentność finansowa oraz pomyślne perspektyw rozwoju sprawiają, że HELIO S.A. zaliczana jest do grona najlepszych pracodawców w swoim regionie.

W chwili obecnej poszukujemy proaktywnych Kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: woj.podlaskie, pełny wymiar czasu pracy

Obowiązki:

  • Realizowanie ustaleń centralnych dotyczących obecności produktów Helio w sklepach sieci handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
  • Dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż
  • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenia w obsłudze sieci międzynarodowych na stanowisku PH lub Merchandisera
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Znajomości lokalnego rynku i standardów sprzedaży
  • Prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia minimum średniego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy oraz premii od osiąganych wyników
  • Stały rejon działania
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (samochód służbowy, telefon)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie na adres mailowy: kadry@helio.pl

Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja mazowieckie
  • Pełny adres Brochów, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232