Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem biznesowym 149 odsłon1 aplikacja

Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem biznesowym

Pełny etat

Miejsce pracy: Kraków, ul. Balicka 12a

Wynagrodzenie:  2500 – 3000 netto plus prowizja

Twój zakres obowiązków:

Telefoniczny kontakt z klientem biznesowym z bazy klientów naszej firmy.

Badanie potrzeb klientów.

Aktualizowanie informacji o klientach w systemie CRM.

Nasze wymagania:

Umiejętności komunikacyjne: łatwość wysławiania się i aktywne słuchanie

Umiejętność nawiązywania relacji

Zaangażowanie

Kultura osobista

Umiejętność realizacji ustalonych planów

Umiejętność obsługi komputera

Umiejętność obsługi pakietu Office

Opdorność na stres

To oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę

Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie

Dokładne wdrożenie i szkolenia handlowe

Łatwy do opanowania i przewidywany zakres obowiązków

Przyjazną atmosferę

Dopłaty do multisporta

Dobra lokalizacja – blisko pętli tramwajowej oraz stacji kolejowej Bronowice SKA

Tak pracujemy:

Do nowo powstałego działu handlowego w firmie Allekurier, działającej na rynku od ponad 10 lat, poszukujemy młodszych specjalistów ds. klienta biznesowego. Celem działu jest kontakt z klientami naszej firmy w celu zbadania ich potrzeb biznesowych dotyczących przesyłek kurierskich, palet etc. oraz wprowadzenie  informacji do systemu CRM. Pracownicy na starcie otrzymują pełne wdrożenie, dostęp do niezbędnych narzędzi oraz systemów, a także przeszkolenie z ich  użytkowania. Przez okres wstępny odbywa się regularne szkolenia produktowe oraz szkolenia z technik sprzedaży oraz komunikacji z klientem. Celem pracowników jest realizacja ustalonych planów ilościowych.

Nasi pracownicy doceniają przede wszystkim pracę w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze oraz wsparcie przełożonych zarówno podczas wdrożenia jak i na innych etapach pracy.

AlleKurier sp. z o.o.

AlleKurier jest pośrednikiem pomiędzy nadawcami przesyłek kurierskich a przewoźnikami (DPD, UPS, DHL etc.). Przez ostatnie 10 lat pozyskaliśmy setki tysięcy klientów – ich zadowolenie jest dla nas największym priorytetem.

Zaczynaliśmy w 2010 roku – teraz stanowimy zespół 30 osób z różnych dziedzin (programiści, marketing, obsługa klienta, specjaliści dot. organizacji transportu).

To dzięki zespołowi nasza firma z każdym miesiącem realizuje coraz bardziej ambitne cele. Dlatego też poszukujemy Ciebie: młodszego specjalistę ds. klienta biznesowego, aby rozwijać projekty sprzedażowe.

Zobacz jak wygląda nasze biuro od środka: https://my.matterport.com/show/?m=PxcDBRHpAkm

O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja małopolskie
  • Pełny adres ul. Balicka 12A/B4

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232