Przedstawiciel Handlowy 12 odsłon

Więcej Informacji

Nr referencyjny: PHE/01/2020
Lokalizacja: województwo dolnośląskie
Zakres obowiązków
  • Docieranie z ofertą firmy do Klientów i aktywna sprzedaż na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Udział w tworzeniu polityki cenowej
  • Uczestniczenie w targach branżowych
  • Sporządzanie raportów dla przełożonego dotyczących osiąganych wyników
Wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym – poszukujemy osób z różnym poziomem doświadczenia
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) – warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Orientacja na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Otwartość na ludzi
  • Kreatywność i skuteczność w działaniu
Oferujemy
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon)
  • Zatrudnienie w firmie dającej realne możliwości rozwoju

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty.

O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja mazowieckie
  • Pełny adres Francuska 49/40, Warszawa, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577