Przedstawiciel handlowy 172 odsłon

Oferta pracy

OPIS STANOWISKA

Jesteś sprzedawcą? Pasjonują Cię nowe technologie i odnawialne źródła energii? Uwielbiasz pracować bezpośrednio z klientami i wprowadzać realną zmianę do ich życia? Dołącz do firmy aspirującej w ciągu 24 miesięcy do pozycji lidera w branży fotowoltaicznej. Pracuj w zespole, który Cię wspiera w rozwoju i sprzedaży. Rozwijaj się w firmie, w której masz wpływ na rozwiązania biznesowe.

CO ZYSKUJESZ:

  • rozwijasz się w branży fotowoltaicznej, najszybciej rosnącej branży w kraju
  • przechodzisz profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz produktowo-handlowe
  • otrzymujesz stałe wsparcie w sprzedaży i sprawdzone leady
  • Twoje wynagrodzenie opiera się na podstawie i premii od wyników sprzedaży
  • wybierasz formę zatrudnienia (rodzaj umowy)
  • korzystasz z firmowych narzędzi pracy (samochód służbowy, paliwo, laptop, telefon) oraz profesjonalnie przygotowanych materiałów marketingowych i promocyjnych
  • otrzymujesz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna)

TWOJE ZADANIA:

  • sprzedajesz instalacje fotowoltaiczne i rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • pozyskujesz i budujesz relacje z klientami indywidualnymi i małymi przedsiębiorstwami
  • przygotowujesz i dopasowujesz oferty biznesowe do indywidualnych potrzeb klientów
  • uczestniczysz osobiście w spotkaniach z klientami (jesteś mobilny), utrzymujesz z nimi stały kontakt oraz zapewniasz kompleksową obsługę (również posprzedażowa)
  • regularnie raportujesz realizację zadań
  • współpracujesz z zespołem sprzedażowym oraz innymi działami firmy
  • dbasz o dobry wizerunek firmy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej z klientem indywidualnym (WARUNEK KONIECZNY)
  • poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży w branżach fotowoltaicznej, nowych technologii, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej lub finansowej będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat. B (WARUNEK KONIECZNY)
  • umiejętność pozyskiwania i budowania trwałych, partnerskich relacji z klientami
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność, sumienność, terminowość
  • zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju
  • umiejętność pracy zespołowej – otwartość na wymianę doświadczeń
Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja pomorskie
  • Pełny adres Piastowska 11, Gdańsk, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232