Przedstawiciel Handlowy 98 odsłon

Oferta pracy

TopSky zajmuje się dystrybucją i montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji i kompleksowe usługi.
Nasze wartości to partnerstwo, rozwój, relacje i poczucie odpowiedzialności za naszą planetę.

Poszukujemy do współpracy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Zadania:
• Realizacja zadań związanych z kontaktem z klientami i sprzedażą.
• Spotkania z klientami indywidualnymi i/lub biznesowymi.
• Doradztwo w zakresie rozwiązań oferowanych produktów.
• Realizacja wyznaczonych celów.
• Przygotowywania ofert i kalkulacji.

Oczekujemy:
• Doświadczenia w sprzedaży.
• Komunikatywności.
• Dyspozycyjności.
• Umiejętności negocjacyjnych.
• Prawa jazdy kat. B.
• Mile widziane zainteresowanie tematyką OZE.

Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjny system wynagradzania.
• Samochód służbowy lub dopłata paliwowa.
• Komputer i telefon służbowy.
• Leady sprzedażowe.
• Podzespoły najwyższej jakości.
• Wstępne i okresowe szkolenia.
• Ciągłe podnoszenie umiejętności i kompetencji.
• Możliwość rozwoju – dedykowana ścieżka kariery.
• Elastyczne godziny współpracy.
• Partnerstwo oraz dużo optymizmu każdego dnia.
• Kartę MultiSport

Prosimy o dołączenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych.

O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja dolnośląskie
  • Pełny adres Stargardzka, Wrocław, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232