Przedstawiciel Handlowy poszukiwany 11 odsłon

Więcej Informacji

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY POSZUKIWANY
Inter-Nicco Sp. z o.o. Sp.k. to firma zajmująca się wdrażaniem na polski rynek nowoczesnych technologii związanych z tematem ochrony środowiska. Jesteśmy doświadczonym i poważnym przedstawicielem wiodących światowych firm z branży mechanicznej.
W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak:
Maszyny do recyklingu (linie sortownicze, rozrywarki, rozdrabniacze, sita, spalarnie)
Części samochodowe (pompy, filtry, itp.)
Oleje samochodowe i przemysłowe
Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na nowe stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała / cała Polska
Główne zadania:
Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
Prowadzenie aktywnych działań związanych ze sprzedażą produktów,
Poszukiwanie nowych klientów oraz inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
Przygotowywanie ofert handlowych,
Wyjazdy do klientów ,
Negocjacje handlowe,
Monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
Raportowanie wyników pracy,
Dbanie o dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymaniu długofalowych relacji z klientami,
Umiejętności sprzedażowe i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
Dobra organizacja czasu pracy,
Samodzielność w działaniu,
Gotowość do wyjazdów służbowych,
Prawo jazdy kat. B,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Zatrudnienie w ramach umowy o prace po okresie próbnym,
Motywacyjny system wynagrodzeń,
Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon),
Otwartość na inicjatywę i kreowanie nowych pomysłów.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: handlowy@inter-nicco.eu
Informujemy, że jesteśmy administratorami danych, które zostały w formie CV przesłane bezpośrednio do nas, na adres wskazany w tym ogłoszeniu.
Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja śląskie
  • Pełny adres Nadbrzeżna 2, Bielsko-Biała, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577