Przedstawiciel Handlowy (wyroby hutnicze) 79 odsłon

Więcej Informacji

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (wyroby hutnicze)
🌍 Miejsce pracy: Jarocin (pow. jarociński)
Obszar działania: woj. wielkopolskie, północno-zachodnia część kraju
Obowiązki:
☑️Negocjacje handlowe z klientami,
☑️Pozyskiwanie zamówień od nowych klientów oraz stała obsługa klientów,
☑️Opracowywanie zapytań ofertowych, sporządzanie ofert,
☑️Prowadzenie ewidencji ilościowej / kosztowej zamówień / zapytań ofertowych,
☑️Przygotowywanie statystyk dotyczących sprzedaży w regionie (woj. wielkopolskie, północno-zachodnia część kraju)
Oczekiwania:
☑️Doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych,
☑️Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
☑️Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
☑️Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (język techniczny),
☑️Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,
☑️Prawo jazdy kat. B
☑️Umiejętność planowania, analitycznego myślenia,
☑️Samodzielność, zaangażowanie, entuzjazm.
Oferujemy:
☑️Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
☑️System premiowy,
☑️Niezbędnie narzędzia pracy,
☑️Pracę pełną wyzwań,
☑️Możliwość pracy w trybie home office (zapewniany telefon, komputer, samochód służbowy).
🌐 Aplikuj: https://tiny.pl/t8x9z

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Pełny adres Katowice, ul. Damrota 6/301

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577