Sales Manager 351 odsłon1 aplikacja

Oferta pracy

SALES MANAGER

Do jednego z naszych nowych projektów (portal Flexi.pl) poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Sales Managera, który pomoże nam zbudować sieć klientów, a docelowo skoordynuje projekt również w szerszym zakresie sprzedażowym.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług oferowanych przez portal – pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych (B2B, B2C)
  • Przygotowywanie strategii oraz planów sprzedażowych w odniesieniu do grupy docelowej portalu
  • Monitoring i analiza rynku
  • Stała współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B/B2C
  • Doświadczenie na rynku pozyskiwania ogłoszeń
  • Wiedza z zakresu marketingu
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę przy nowym, ciekawym projekcie
  • Zatrudnienie w wybranej przez siebie formie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole doświadczonych specjalistów

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej CV na adres: rekrutacja@flexi.pl

W stopce CV proszę zamieścić klauzulę rekrutacyjną.

Informujemy, że Administratorem danych jest OKIA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Winklera 14, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod KRS 0000336350 przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 7792363910. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja wielkopolskie
  • Pełny adres Nehringa 10, Poznań, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232