Sales Representative 76 odsłon

Więcej Informacji

Edrone – Autonomous eCommerce Cloud – dostarczamy zaawansowane rozwiązania Marketing Automation, oparte na naszych autorskich algorytmach, które są bezproblemowe w instalacji (Plug’n’Play). Naszym celem jest niesienie pomocy dla sklepów internetowych, aby lepiej zrozumiały zachowania swoich klientów (Customer Intelligence), jak również zaangażowały ich (Marketing Automation) w uniwersalną chmurę marketingową e-commerce.

Opis stanowiska:

Edrone poszukuje osób na stanowisko Sales Representative – będziesz odpowiedzialny za sprzedaż produktów i usług edrone sklepom internetowym.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:
  • Osiągnięcie i przekroczenie wyniku sprzedażowego określonego w zespole odpowiadającym za sprzedaż/pozyskiwanie nowych klientów
  • Generowanie przychodu dla firmy oraz pozyskiwanie dla niej nowych klientów
  • Generowanie przychodów z partnerami biznesowymi na wyznaczonym obszarze
  • Odpowiadanie na zapytania sprzedażowe kierowane od potencjalnych klientów edrone
  • Poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych
  • Aktywny udział w rozmowach biznesowych z osobami decyzyjnymi poprzez: telefon, email, video-czat
  • Wsłuchiwanie się w potrzeby rynku oraz edukowanie zespołu marketingowego i produktowego
  • Raportowanie w wewnętrznym systemie CRM
  • Zwiększenie frekwencji na wydarzeniach firmowych
Czego od Ciebie potrzebujemy?
  • 1-3 lat doświadczenia w sprzedaży
  • Chęć do nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży
  • Konsultacyjnego podejścia w sprzedaży
  • Współdziałania i umiejętności komunikacji
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doskonałej komunikacji, która pozwala odpowiedzieć na potrzeby i zobowiązania wobec naszych klientów.
Oferujemy:
  • Pracę w pełny wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawa w wysokości od 2700 do 4200 złotych brutto
  • Prowizja w wysokości 40-60% od każdego pozyskanego klienta
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane blisko centru
  • Pakiety prywatnej opieki medycznej oraz pakiety sportowe.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na tym stanowisku
  • Możliwość wprowadzania sugerowanych przez Ciebie zmian i propozycji w globalnym środowisku
  • Fantastyczną atmosferę w pracy pośród kreatywnych zespołów

Brzmi ciekawie? Wyślij swoje CV na dreamteam@edrone.me

Informujemy, że administratorem danych jest Edrone z siedzibą w Krakowie , ul. Lekarskiej 1 (dalej jako “administrator”). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis esprzedawca oraz inne podmioty, którym powierzyli przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

edrone

JOIN OUR GLOBAL SALES TEAM
(0)

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577