Sales Representative 30 odsłon

Oferta nieaktualna

Więcej Informacji

Edrone – Autonomous eCommerce Cloud – to pierwszy system eCRM zaprojektowany dla branży eCommerce. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania Marketing Automation, oparte na naszych autorskich algorytmach, które są bezproblemowe w instalacji (Plug’n’Play). Naszym celem jest niesienie pomocy dla sklepów internetowych, aby lepiej zrozumiały zachowania swoich klientów (Customer Intelligence), jak również zaangażowały ich (Marketing Automation) w uniwersalną chmurę marketingową e-commerce.

System składa się z dwóch części: Learn & Engage.

Learn: zaawansowane statystyki, segmentacja RFM i szczegółowy widok na klienta (nawet ze statystykami z mediów społecznościowych).

Engage: 20+ gotowych do wysłania scenariuszy, w tym odzyskiwanie porzuconych koszyków, wysyłanie rekomendacji i zwiększanie przychodów dzięki metodzie cross-selling opartej na naszych algorytmach Customer Intelligence. Marketing Machine to coś więcej niż prosta ramka rekomendacji: sprawia, że idea segmentacji jest łatwa do wdrożenia w każdym e-commerce.

Naszymi klientami są zarówno duże europejskie sklepy internetowe, jak i rozwijające się e-sklepy. Niektórzy klienci edrone: DUKA, Leifheit, Tous, Energa, Abra Meble, Wojas, Ryłko, Reporter Young i wiele innych sklepów internetowych. edrone obsługuje transakcje internetowe o wartości ponad 3 miliardów euro.
Działamy w Ameryce Południowej i Europie. Właśnie rozpoczęliśmy działalność w Indiach i na Bliskim Wschodzie.

Opis stanowiska:

Edrone poszukuje Sales Representative, będziesz odpowiedzialny za sprzedaż produktów i usług edrone sklepom internetowym.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

Osiągnięcie i przekroczenie wyniku sprzedażowego określonego w zespole odpowiadającym za sprzedaż/pozyskiwanie nowych klientów.
Generowanie przychodu dla firmy oraz pozyskiwanie dla niej nowych klientów.
Generowanie przychodów z partnerami biznesowymi na wyznaczonym obszarze.
Odpowiadanie na zapytania sprzedażowe kierowane od potencjalnych klientów edrone.
Poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych.
Aktywny udział w rozmowach biznesowych z osobami decyzyjnymi poprzez: telefon, email, video-czat.
Wsłuchiwanie się w potrzeby rynku oraz edukowanie zespołu marketingowego i produktowego.
Raportowanie w wewnętrznym systemie CRM.
Zwiększenie frekwencji na wydarzeniach firmowych.
Radzenie sobie ze zmianą i wieloznacznością.

Czego od Ciebie potrzebujemy?

1-3 lat doświadczenia w sprzedaży
Chęć do nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży.
Konsultacyjnego podejścia w sprzedaży.
Współdziałania i umiejętności komunikacji…
Dobrej znajomości języka angielskiego.
Doskonałej komunikacji, która pozwala odpowiedzieć na potrzeby i zobowiązania wobec naszych klientów.

Oferujemy:

Podstawa od 2700 do 4200 złotych brutto.

Prowizje od 40% do 60% za pozyskanego klienta.
Pracę w pełny wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę.
Nowoczesne biuro zlokalizowane w dogodnym miejscu.
Pakiety prywatnej opieki medycznej.
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na tym stanowisku.
Możliwość wprowadzania sugerowanych przez Ciebie zmian i propozycji w globalnym środowisku.
Fantastyczną atmosferę w pracy pośród wysoce profesjonalnych i kreatywnych zespołów.

  • Ta oferta pracy wygasła!

edrone

JOIN OUR GLOBAL SALES TEAM
(0)

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577