SMB Sales Specialist 16 odsłon

Więcej Informacji

Opis stanowiska:

edrone poszukuje  SMB Sales Specialist którego zadaniem będzie wytyczanie nowych możliwości sprzedaży systemu eCRM. Osoba na tym stanowisku będzie siłą napędową oraz koordynatorem działań sprzedażowych podczas konferencji i targów branżowych. Będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów i usług edrone klientom. Będzie rozwijała relacje z dyrektorami i klientami oraz społecznością w celu pozycjonowania marki edrone i kluczowych elementów strategii sprzedaży. To naprawdę ekscytująca okazja do pracy w branży AI i Marketing Automation!

Pomóż nam zbudować światowej klasy rozwiązanie!

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

  • Osiągnięcie i przekroczenie wyniku sprzedażowego określonego w zespole odpowiadającym za sprzedaż/pozyskiwanie nowych klientów.
  • Generowanie przychodu dla firmy oraz pozyskiwanie dla niej nowych klientów.
  • Generowanie przychodów z partnerami biznesowymi na wyznaczonym obszarze.
  • Odpowiadanie na zapytania sprzedażowe kierowane od potencjalnych klientów edrone.
  • Poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych.
  • Aktywny udział w rozmowach biznesowych z osobami decyzyjnymi poprzez: telefon, email, video-czat.
  • Wsłuchiwanie się w potrzeby rynku oraz edukowanie zespołu marketingowego i produktowego.
  • Raportowanie w wewnętrznym systemie CRM.
  • Zwiększenie frekwencji na wydarzeniach firmowych.
  • Radzenie sobie ze zmianą i wieloznacznością.

Czego od Ciebie potrzebujemy?

  • 1-3 lat doświadczenia w sprzedaży B2B rozwiązań chmurowych.
  • Chęć do nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży.
  • Głodu zwycięstwa 😉
  • Konsultacyjnego podejścia w sprzedaży.
  • Współdziałania i umiejętności komunikacji.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Doskonałej komunikacji, która pozwala odpowiedzieć na potrzeby i zobowiązania wobec naszych klientów.

Oferujemy:

  • Pracę w pełny wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę.
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w dogodnym miejscu.
  • Pakiety prywatnej opieki medycznej.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na tym stanowisku.
  • Możliwość wprowadzania sugerowanych przez Ciebie zmian i propozycji w globalnym środowisku.
  • Fantastyczną atmosferę w pracy pośród wysoce profesjonalnych i kreatywnych zespołów.

Jak aplikować

Wyślij swoje CV na adres dreamteam@edrone.me

Osoba aplikująca (“Kandydat”) niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w edrone spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Lekarskiej 1, 31-203 (dalej “Administrator Danych Osobowych” lub “ADO”) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO”).

Osoba aplikująca może w każdym przypadku żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także może złożyć sprzeciw co do ich dalszego przetwarzania lub w każdym przypadku może cofnąć zgodę na przetwarzanie lub złożyć skargę do organu nadzoru. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych napisz na adres dreamteam@edrone.me. Dane te są przechowywane przez okres 36 miesięcy.

Niezależnie od podstawy przetwarzania wskazanej powyżej, ADO przetwarza następujące dane osobowe tj: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c dla celów statystycznych oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

edrone

JOIN OUR GLOBAL SALES TEAM
(0)

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577