Specjalista ds. handlowych / Key Account Manager 21 odsłon

Oferta pracy

AENET.PL Spółka Jawna jest prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie dystrybucji i wdrażania zaawansowanych technologii teleinformatycznych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych / Key Account Manager

Zakres obowiązków:

– bezpośrednia kompleksowa obsługa klientów (sprzedaż rozwiązań, negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

– przygotowywanie i prowadzenie projektów sprzedażowych produktów

– prezentowanie oferty firmy nowym i dotychczasowym klientom

– budowanie kontaktów personalnych i utrzymywanie istniejących relacji biznesowych

– monitorowanie rynku i sytuacji gospodarczej oraz analizowanie działań sprzedażowych konkurencji w celu udoskonalenia ofert handlowych

– wystawianie dokumentów sprzedażowych

Wymagania:

– mile widziana znajomość i doświadczenie w branży IT (ISP – Internet Service Provider, budowa i utrzymanie sieci komputerowych, monitoring, itp )

– umiejętność pracy w zespole

– biegła obsługa komputera (dobra znajomość pakietu MS Office)

– pozytywne nastawienie i ambicja w dążeniu do celu

– zaangażowanie i chęć rozwoju

– gotowość do zdobywania i rozszerzania wiedzy

– dobra organizacja własnej pracy i samodzielność w działaniu

– chęć zdobywania nowych umiejętności

– komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

– prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

– stabilną pracę w rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju i awansu

– atrakcyjne warunki wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę

– dodatkowe premie uznaniowe za dobre wyniki sprzedażowe

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

– dodatkowe kursy, szkolenia (w tym nauka jęz. angielskiego)

– udział w krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych

– niezbędne narzędzia pracy

– przyjazną atmosferę w pracy

– praca poniedziałek – piątek

– miejsce pracy: Częstochowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) poprzez formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do przesyłanych aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AENET.PL Sp. J. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest AENET.PL Sp. J. z siedzibą z siedzibą w Częstochowie, ul. Poświatowskiej 6, 42-218 Częstochowa, NIP: 573-282-32-12.

Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w aktualnej rekrutacji lub w przyszłych rekrutacjach, jeśli wyraziłem na to zgodę.

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W każdej chwili możesz żądać od nas dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wnieść sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Cofnięcie niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na następujący adres mailowy: biuro@alfaextranet.pl

Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja śląskie
  • Pełny adres ul. Poświatowskiej 6, 42-218 Częstochowa

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232