Specjalista ds handlu i logistyki // Hi5 – LOGISTICS Gdańsk 164 odsłon1 aplikacja

Oferta pracy

Szukasz komfortowego miejsca do pracy i jesteś otwarty na nowy cel zawodowy? Sprzedaż to Twój konik, a logistyka transportowa to obszar, który chcesz rozwinąć? Jeśli tak, odnajdziesz się w tej roli.

Prężnie rozwijająca się firma spedycyjna Hi5-LOGISTICS poszerza swój zespół sprzedaży. Daj nam się poznać i dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie swojej pracy!

Zadania:

· pozyskiwanie klientów B2B na usługi logistyczne

· odbywanie spotkań biznesowych, nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami

· przygotowywanie ofert handlowych

· operacyjna obsługa klienta w transporcie międzynarodowym i krajowym

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o stałą umowę o pracę na czas nieokreślony

· wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia (nawet 15tys pln brutto)

· pakiet benefitów – opieka medyczna + karta sportowa + ubezpieczenie grupowe NNW

· pracę w zmotywowanym, energicznym zespole

Oczekiwania:

Zastanawiasz się, co będzie kluczowym aspektem? Przede wszystkim łatwość w nawiazywaniu kontaktów handlowych i nastawienie na naukę nowej branży! Reszty Cię nauczymy!

Bierzemy również pod uwagę:

· wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

· doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej B2B

· mile widziana znajomość rynku usług logistycznych w transporcie drogowym

· kreatywność i nieszablonowość

· relacyjność,

· prawo jazdy kat. B

· dobra znajomość j.angielskiego / obcego – mile widziana

· sprawna obsługa komputera i programów z pakietu MS Office

Sprawdź na www: http://hi5-logistics.pl/

Hi5-LOGISTICS

Easy we will do it !
(0)
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Slogan Easy we will do it !
  • Pełny adres BCB Business Park, Azymutalna, Gdańsk, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232