Więcej Informacji

Opis stanowiska:

• Poszukiwanie nowych klientów z branży BHP w Polsce i w krajach wschodnich,

• Nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych, opieka nad klientami,

• Monitorowanie i nadzór nad realizacją zamówień.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

• Doświadczenie w Dziale Sprzedaży, wskazane w branży BHP,

• Umiejętność prowadzenia negocjacji, również z klientami kluczowymi,

• Biegła znajomość języka rosyjskiego,

• Prawo jazdy kat B.,

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

• Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi.

Oferujemy:

• Motywujące wynagrodzenie, w tym również prowizyjne,

• Zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w branży BHP,

• Możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych targach
branżowych,

• Podstawowe narzędzia do pracy,

• Elastyczna forma zatrudnienia (również jako praca dodatkowa).

CV proszę przesyłać na adres: biuro@hrekspert.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest HR Ekspert Sp. z o.o. z siedzibą w 87-100 Toruń, ul. Polna 115a.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Specjalizacja: HR
  • Lokalizacja kujawsko-pomorskie
  • Pełny adres Polna 115a, 87-100 Toruń, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577