Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT w Ochronie Środowiska 19 odsłon

Oferta pracy

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych;
  • analizowanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie rozwiązań IT;
  • współtworzenie i prezentowanie ofert, negocjowanie warunków handlowych;
  • prowadzenie procesów sprzedaży i promocji systemów IT;
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji systemów IT.

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • posiadające doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • ze znajomością podstawowych zagadnień marketingu internetowego/e-commerce;
  • komunikatywne i nastawione na budowanie długofalowych relacji;
  • posiadające umiejętności negocjacyjne;
  • dobrze zorganizowane i potrafiące elastycznie reagować w zmieniającym się otoczeniu;
  • otwarte na stosowanie nowych technologii;
  • zaangażowane i pozytywnie podchodzące do wyzwań;
  • posiadające prawo jazdy i gotowe do podróży służbowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • znajomość jednego z wybranych zagadnień: IT, ochrona środowiska;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie z perspektywicznej branży IT w ochronie środowiska;
  • dodatki pozapłacowe: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym, wyjazdy integracyjne;
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola;
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów i rozwój merytoryczny;
  • pełne wsparcie i partnerską atmosferę we wdrażaniu się do nowej roli;
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw wspierających działania firmy.

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@atmoterm.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: SIT – imię i nazwisko.

Telefon kontaktowy: 77 441 15 52+48 784 906 717+48 784 906 737.

Pokazuje 1–0 z 0 ofert
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Lokalizacja opolskie
  • Pełny adres Jana Łangowskiego 4, 45-031 Opole, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232