Specjalista ds. sprzedaży 55 odsłon

Więcej Informacji

Jesteśmy firmą doradczo – szkoleniową, producentem gier poszkoleniowych.
Naszymi klientami są światowe koncerny oraz czołowe polskie firmy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży
Siedziba firmy: Niepołomice, miejsce pracy Kraków.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami (inicjowanie kontaktów) oraz bezpośrednią sprzedaż usług szkoleniowych i gier poszkoleniowych.
Na tym stanowisku będziesz również ściśle współpracował/a z trenerami:
• Tworzył/-a spersonalizowane oferty dla klientów
• Wspierał/-a od strony administracyjnej proces realizacji projektów szkoleniowych
• Analizował/-a rynek pod kątem nowych możliwości biznesowych
• Prowadził/-a dokumentację klienta w CRM
• Umawiał/-a spotkania z klientami
• Uczestniczył/a w spotkaniach biznesowych
• Wspierał/a działania marketingowe
• Podnosił/-a własne kwalifikacje ponieważ dajemy Ci taką możliwość i wierzymy, że to najlepsza droga do osiągnięcia długotrwałego sukcesu
Jeśli
• lubisz sprzedaż, chcesz się w niej rozwijać i wiążesz z nią swoją przyszłość,
• doskonale czujesz się w kontakcie telefonicznym z klientem,
• potrafisz budować długofalowe relacje biznesowe oparte na wspólnym celu,
• skupiasz się na wyniku (bo on realne przekłada się na wysokość Twojej prowizji),
• walczysz do końca i wykorzystujesz każdą sytuację do zdobycia gola!
• Dołącz do nas

Zapewniamy:

• szkolenie merytoryczne przygotowujące do codziennej pracy z naszym produktem,
• wsparcie sprzedażowe kolegów z zespołu w okresie wdrożenia,
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobywanie doświadczenia,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
• efektywny system premiowy rozliczany indywidualnie i miesięcznie,
• stabilne zatrudnienie w dopasowanej do Ciebie formie,

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programów graficznych (Canva, Ilustrator, Adobe
• Umiejętność szybkiego uczenia się i zdobywania informacji
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Łatwość wypowiadania się w kontakcie mailowym i telefonicznym.
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, ze względu na poszerzanie sprzedaży gier poszkoleniowych za granicą.

Jak aplikować

Proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@newplayers.pl

Aplikacja powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 12 394 5577