Specjalista ds. Techniczno-Handlowych 109 odsłon1 aplikacja

Oferta pracy

Inter-Nicco Sp. z o.o. Sp.k. to firma zajmująca się wdrażaniem na polski rynek nowoczesnych technologii związanych z ochroną środowiska, jak również dystrybucją części eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych oraz maszyn.

Jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem i posiadamy w ofercie wysokiej jakości:

Filtry marki FILTORQ – oleju, powietrza, paliwa, kabinowe i oleju transmisyjnego

Oleje, smary i inne preparaty marki LUBRICO

Nowoczesne i wydajne rozdrabniacze mobilne oraz stacjonarne firmy Lippold MVP GmbH

Spalarnie odpadów medycznych, niebezpiecznych oraz komunalnych firmy INCINER8

Współpracujemy również z firmą SANTES INCINERATOR – producentem spalarni.

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych”

Miejsce pracy: Bielsko-Biała / cała Polska

Główne zadania:

  • Opieka nad klientami: doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów; sprzedaż i aktywne ich pozyskiwanie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków sprzedaży przy dużych inwestycjach
  • Monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji
  • Raportowanie wyników pracy
  • Wyjazdy służbowe
  • Ciągłe pogłębianie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Ukończenie studiów wyższych technicznych: inżynier o specjalizacji: Ochrona środowiska/Budowa maszyn (preferowane studia zaoczne)
  • Doświadczenie zawodowe w branży związanej z ochroną środowiska/recyklingiem będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technik sprzedaży i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Łatwość w budowaniu sieci kontaktów i utrzymaniu długofalowych relacji z klientami firmy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu, ambicja, determinacja w osiąganiu ambitnych celów i orientacja na wynik
  • Wysokie kompetencje organizacyjne
  • Umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace po okresie próbnym
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Otwartość na inicjatywę i kreowanie nowych pomysłów.

Informujemy, że jesteśmy administratorami danych, które zostały w formie CV przesłane bezpośrednio do nas, na adres wskazany w tym ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: handlowy@inter-nicco.eu

O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Pełny adres Nadbrzeżna 2, Bielsko-Biała, Polska

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232