SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY ROZWIĄZAŃ IT 235 odsłon

Oferta pracy

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY ROZWIĄZAŃ IT POSZUKIWANY!

Zadania, z którymi się zmierzysz:

  • Wsparcie codziennej pracy zespołu sprzedażowego
  • Kontakt (głównie telefoniczny i mailowy) oraz koordynacja zadań związanych ze współpracą z klientami
  • Obsługa zadań związanych z istniejącymi partnerstwami biznesowymi (IBM, Atlassian)
  • Przygotowywanie dokumentów i ofert dla klientów
  • Aktualizacja dokumentów wewnątrzfirmowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i instrukcji dla użytkowników rozwiązań IT

Od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą (1-2 lata)
  • Ukończonych studiów wyższych o profilu technicznym / doświadczenia w branży IT / znajomości branży IT
  • Doświadczenia w redagowaniu dokumentów oraz biegłej znajomości MS Office
  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

Miejsce pracy:

Obecnie pracujemy zdalnie ale jeśli chcesz, możesz śmiało korzystać z naszego biura, które mieści się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie

Stawka:

3000-4000 zł netto do negocjacji (Umowa o pracę lub b2b)

Benefity:

  • Wybrane szkolenie raz na pół roku
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Bezpłatny parking
  • Spotkania i aktywności integracyjne

Wyślij swoje CV na: adriana.krzeminska@uniteam.pl !

Pokazuje 1–0 z 0 ofert

Uniteam

universe of solutions
(0)
O firmie
  • Oferty pracy 1
  • Slogan universe of solutions
  • Lokalizacja mazowieckie
  • Pełny adres Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

kontakt@esprzedawca.pl
tel.: +48 517 161 232